De Jotatoren staat er! (bijna)

De Jotatoren staat er! (bijna)

De Jotatoren van Rurik krijgt vorm. Afgelopen weekend is begonnen met de jotatoren te knopen. Onder de bezielende leiding van Stephan begonnen de RowShe’s op vrijdagavond met de steigersjorringen voor de staanders van de toren. Zodoende kon het OAT-team zaterdagochtend meteen beginnen met het uitzetten van de toren en deze vorm te geven. Aan het einde van de Middag lag het eerste deel van de Jotatoren op de grond, klaar om in een Ruk omhoog gehesen te worden op de zondag. Wat wonderbaarlijk genoeg lukte, voor het eerst werd een geheel op de grond geknoopte toren rechtop bij de Hut. Volgende week nog een puntje erbovenop met wat antennes en de Jota kan beginnen. Afgelopen zaterdag hebben de zendamateurs ook het meeste zendmateriaal getest dus we zijn er klaar voor! Iedereen is welkom om een kijkje te komen nemen.

De Toren op zondagmiddag 2-10