Scouting Rurik betrokken bij Dodenherdenking op 4 mei

Scouting Rurik betrokken bij Dodenherdenking op 4 mei

Scouting Rurik is ook dit jaar weer betrokken bij de Dodenherdenking op 4 mei. In Heiloo zal deze herdenking plaatsvinden bij het monument Man van Vugt. De scouts zullen hierbij aanwezig zijn en de gemeente ondersteunen.

Op veel plaatsen in Nederland zijn scouts betrokken bij de Dodenherdenking op 4 mei. Zij spelen hierbij al jaren een ceremoniële rol. Deze rol past goed in de spelvisie van Scouting Nederland.

“Scouts voelen zich betrokken bij de maatschappij en leveren hun bijdrage aan de samenleving, onder andere door middel van het helpen bij maatschappelijke activiteiten. Op deze manier krijgen scouts de kans om zich persoonlijk te ontwikkelen”, aldus groepsvoorzitter Gerard Arends.