Welpen in Eilandspolder

Welpen in Eilandspolder

 

De wekelijkse welpenopkomst is soms iets anders dan gebruikelijk, zoals varen door de Eilandspolder!

We verzamelden een half uur eerder dan normaal en vertrokken met auto’s naar de Eilandspolder. Na de autorit stapten we met zijn allen in een boot en werden er verrekijkers en vogelspotkaarten uitgedeeld.

 

welpen 1

 

Toen we een stukje gevaren hadden legden we aan bij een eiland waar we een kort potje verstoppertje speelden om daarna weer verder te varen. Het was onwijs mooi weer dus we konden genieten van een prachtige zonsondergang!

Na een uur varen waren we weer terug bij de auto’s. We dronken wat limo en genoten van een lekkere traktatie. Toen was het alweer tijd om terug te gaan naar Heiloo.

 

welpen 2

 

We willen Dick bedanken voor het mede mogelijk maken van dit leuke uitje!